Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bux.to - Jak funguje?

Toto je přeložená stránka http://bux.to/how.php

Bux.to NENÍ Autosurf, multi-level marketing, pyramida, Ponzi, Matrix nebo "Get Rich Quick" režimu.

Bux.to je nový, inovativní, mezinárodní ZDARMA využitelná anglická služba, která umožňuje inzerentním firmám oslovit tisíce potenciálních zákazníků zobrazováním své reklamy v sekci "Surf reklamy". A přesně vypočtený procentní podíl všech reklamních příjmů je věnován našich členů. Bux.to Vám dává peníze za shlédnutí reklamy, za jiné reklamní činnost nebo také možnost výdělku prostřednictvím přímého sponzorství jinými členy Bux.to. Tyto možnasti má každý.

Jak vydělat peníze
Prohlížíte stránky v sekci "Surf reklamy" ve 30ti sekundových intervalech. Po 30ti sekundách se objeví buď zelený symbol pro potvrzení nebo červené 'X'. Zelený symbol znamená, že jste si vydělali 0,01 $ a jako premium člen 0,0125 $ za shlédnutí stránky. Červené 'X' znamená, že jste nevydělali nic za shlédnutí. Červené X se Vám zobrazí, když máte otevřenou více než jednu reklamní stránku ze sekce "Surf reklamy". Když k tomu dojde, nedostane žádnou odměnu za dané kliknutí.

Cenným přínosem je, že můžete na stejný odkaz kliknout opět. Na stejné reklamní stránky můžete klikat v intervalu 24 hodin, dokud nebude vyčerpán limit zadaný inzerentem. To je skvělé! Po 24 hodinách můžete stránky prohlížet opět. To inzerentům naplní limit, říká se tomu "opakovaná reklama" a našim členům to tvyšuje výdělečný potenciál.

Příklad výdělků (na základě aktuálního průměru)
» Vy klikněte na 10 reklam denně = 0,10 $
» 20 referalů (lidí pod vámi) klikne na 10 reklam denně = 2,00 $
» Vaše denní výdělek = 2,10 $
» Váš týdenní výdělek = 14,70 $
» Váš měsíční výdělek = 63,00 $

Avšak nemůžeme zaručit, že budete mít tyto zisky.

I když nevíme, jak zjistit, kolik reklam bude k dispozici v příštích týdnech, víme, že Bux.to rychle roste a inzerenti objevují skutečný potenciál našich služeb. Právě jsme začali a naše inzerentní základna je malá tak buďte trpěliví! V průběhu následujících měsíců uvidíte zvýšení počtu reklamy, které pouze zvýší váš zisk! Není to systém rychlého zbohatnutí ani podvod, ale můžete si vydělat něco navíc do kapsy!